Turite klausimų ar reikia pagalbos? +370 655 44393

Stogo dangos pasirinkimas

Plieninės stogo dangos pasirinkimas

 

 

Jūsų namo išvaizda

Jūsų namas yra neatskiriama gyvenamosios aplinkos dalis. Stogas daro didelę įtaką viso namo išvaizdai, tad namas gali išsiskirti iš kitų arba susilieti su aplinka – tai priklauso nuo jūsų pasirinktos spalvos ir profilio rašto.

Galbūt norite, kad Jūsų stogas būtų priderintas prie kaimyninių namų stogų stiliaus. Gali būti, kad Jūsų gyvenamoje vietovėje yra reglamentuota, kaip turi atrodyti nauji pastatai ir stogai.

Daugiau informacijos apie taikomus reglamentus ir gaires galite gauti vietos statybos priežiūros institucijoje.

Jūsų namo stogo išvaizda ir forma

Namo forma

Svarbu, kad stogo išvaizda atitiktų viso namo stilių. Nesvarbu, kokį stilių renkatės, šiuolaikišką ir elegantišką ar tradiciškesnį ir puošnesnį, pasirinktas stogas turi puikiai derėti prie jūsų namo. 

Priimdami sprendimą dėl stogo profilio rašto ir spalvos neturėtumėte skubėti. Stogas yra ilgalaikė investicija, todėl prieš priimdami sprendimą pasitarkite su mūsų specialistais.

Plieninės stogo dangos paprasta priežiūra

Gyvenimas po plieniniu stogu paprastas. Palyginti su betoninių čerpių, beasbesčio šiferio ar bituminių čerpių stogais, ant plieninių stogų nesikaupia nešvarumai, jie nekerpėja ir nesamanoja. Prireikus plieninį stogą lengva nuplauti, jis puikiai atlaiko bet kokias oro sąlygas.

Rūpesčių nekeliantiems „Ruukki“ plieniniams stogams gali būti suteikta net iki 50 metų garantija.

Palyginkite stogo lakštus ir suteikiamas garantijas

Plieninės stogo dangos laikančiosios konstrukcijos

Renovuodami stogą turite įsitikinti ar nereikia sustiprinti esamų stogo konstrukcijų. Jei renkatės plieninį stogą - konstrukcijų sustiprinti dažniausiai neprireiks.

Lengva plieninė danga yra puiki medžiaga bet kokiam namui, nesvarbu, ar renovuojate esamą stogą, ar statote visiškai naują namą.

Plieninės stogo dangos garso izoliacija

Nepaisant to, kokią stogo medžiagą bepasirinksite, nėra nė vienos dangos, kuri visiškai izoliuotų garsą. Daugiausiai stogo garso izoliacines savybes nulemia šilumos izoliacijos storis.

Naudojant „Ruukki Classic Premium“ profilius, gaminamus su papildomu garso izoliaciniu sluoksniu, bendroji namo garso izoliacija padidėja 6 decibelais.

Sužinokite daugiau apie „Classic Premium“

Stogo nuolydis

Renkantis stogo lakštus reikia atsižvelgti ir į stogo nuolydį. Plieninė stogo danga tinka beveik visiems stogams, išskyrus plokščius ir labai mažo nuolydžio stogus. Mūsų stogo lakštai sukurti taip, kad vanduo nutekėtų nuo stogo, todėl turi būti bent minimalus nuolydis.

Nuolydžio ribos paprastai nurodomos laipsniais (pvz., 7°), bet kai kur būna nurodoma ir sąntykiu. Pavyzdžiui, jei nuolydis yra 1:10, vadinasi, kas 10 metrų stogo aukštis sumažėja 1 metru.

Stogo nuolydžio pavyzdys

 

Rinkdamiesi stogo lakštus, palyginkite stogo lakštus ir jų minimalius nuolydžius.More Sharing Services

 
Keraminių ar betoninių čerpių stogo dangos pasirinkimas
 

Kad ir kurias čerpes – keramines ar betonines – pasirinktumėte, jos yra puiki investicija. Šios medžiagos itin patvarios ir pajėgios ištverti atšiaurų šiaurietišką klimatą. Turėdami didžiausią Europoje keraminių ir betoninių čerpių asortimentą, esame tikri, kad galime ką nors pasiūlyti bet kokiam statiniui – nuo vidury miškų stūksančios kaimo trobelės iki modernaus, architekto suprojektuoto namo. Rinkitės tai, kas geriausiai tinka Jūsų namui.

MOLIS

Molis – stogo čerpių gamyboje seniai naudojama medžiaga, o keraminės čerpės populiarios tiek mieste, tiek kaime. Mūsų natūralios degto molio čerpės, kitaip negu daugybė kitų medžiagų, neišbluks ir nesutrūnys. Jos patvarios ir ilgalaikės, o bėgant laikui tik gražėja.

BETONAS

XX a. 1-ame dešimtmetyje betonas sukėlė statybos technologijos revoliuciją. Šiandien jis naudojamas dideles apkrovas laikančiose tiltų, sijų ir sienų konstrukcijose, taip pat kaip grindų, sienų ir lubų paviršių apdailos medžiaga. Betonas, kaip ir molis, yra natūrali medžiaga, kurią sudaro tik smėlis, vanduo, cementas, geležies oksido pigmentai ir vandeniniai dažai. Jis patvarus, tankus, atsparus blukimui ir ypač atsparus šalčiui.